sobota 30. června 2018

Večerní tvoření

Tohle ani tak nebude článek, jako spíš obrázkový spam. V předchozích týdnech mi poštou přišlo několik balíčků s matriálem na které jsem čekala. Jsem nadšená a přemýšlím, co vytvořím. Pár kousků už je na světě a tak se s nimi pochlubím. Znovu jsem objednala akrylové mašličky, protože jsou děsně cute a už mi skoro všechny došly. Potom jsem rozdělila vybalené hvězdičky podle barev na loli a neloli. :) Pořád ještě jsem se nerozhodla, jestli je tmavá růžovočervená lolití barva nebo ne. Neodolala jsem a koupila si několik druhů perliček a dva přívěsky s jednorožcem.
Všechny ty materiály jou spíš ke sweet lolitě. Nevím, kde se to ve mně bere, sama sweet lolitu nenosím. Jak vidím ty barevné roztomilé věcičky, hned mě napadá, co bych z nich chtěla vytvořit. A tak vzniklo několik sweet lolita doplňků a také decora náušnice.
U červených si ještě nejsem jistá, jestli jsou dost lolití. :D

Mašličky útočí

Náušničky mi šly a byly docela rychlé. Už jsem se zdokonalila ve vytváření stejně velkých oček. :) Tady jsou dvoje na ukázku.


Rozhodla jsem se zkusit něco komplikovanějšího. Nevím, jestli to znáte, ale jako začátečník mám problém, že si v hlavě něco vymyslím a v průběhu tvoření zjistím, že mi chybí nějaký materiál. Třeba dostatečně velké kroužky nebo nějaké fancy mezidíly. 


Také jsem se dstala konečně k tomu, aby moje šitá jahůdka dostala perličkový řetízek. Vyrobila jsem si jedny náušničky pro sebe k modrým šatům Bertille Rose. (V tu dobu jsem si ještě myslela, že mi jsou.) A také úplně nelolití náušnice jako dárek pro přítelkyni mého bratra.Mezitím jsem ještě vytvořila několik korálkových řetízků, jen tak cvičně, se kterými teď po bytě běhá dítě, hraje si na princeznu a zkouší pevnost použitých materiálů.

Hvězdičky v akci

Můj poslední dnešní počin jsou decora náušničky. Ty fosforové hvězdičky si o to prostě říkaly. ^^ Vážně přemýšlím, že bych si jedny schovala pro sebe. :3


Teď už napjatě čekám na další přívěsek Popelčina kočáru a ty zatracené kroužky, na kterých teď stojí jednorožčí náhrdelník. Už se nemůžu dočkat, až zase vezmu do ruky kleštičky. ^o^

Žádné komentáře:

Okomentovat