čtvrtek 31. května 2018

Millefeuille bolero review

Tak a je to tady. Došla jsem k závažnému rozhodnutí, že budu napínat vaše nervy a zkusím psát svůj blog dvojjazyčně. Slibuji si od toho především zlepšení své angličtiny. Nemělo by to být velké utrpení, protože mi na to přítel mrkne pro kontrolu. Uvidíme, jak dlouho mi to zapálení vydrží. ^^

Here it comes. I made a decision to write my blog bilingually. I hope that it will be a good way to improve my English skills. My boyfriend offered me, that he would check my efforts, so that it won't be such pain for your eyes. Let's see how long I can hold on to my resolution.

Dnešní téma je první objednávka od mé nejoblíbenější lolita značky Innocent World.
Už několik let visí na mém lolita wishlistu Rose Lace Millefeuille bolero. Stále nemám štěstí, abych ho koupila z druhé ruky v požadované velikosti a solidním stavu. Tak jsem se rozhodla, že si jedno koupím.

First order Lol it sounds like a name for the new part of the Star Wars saga. XD


Todays theme is my first order from my beloved lolita brand Innocent WorldRose Lace Millefeuille bolero has been on my lolita wishlist for several years. I've had no luck buying bolero from second-hand in my size or in decent condition. So I decided to buy an original one.


Objednávka


Objednávka od Innocetn World je skutečně jednoduchá. Po příchodu do jejich internetového obchodu jsem si přečetla návod pro první mezinárodní objednávku. Vše je napsané velice jednoduchou a srozumitelnou angličtinou. Po přečtení návodu jsem si rozklikla Special order form a jednoduše vyplnila tabulku a nakopírovala ze stránek popis vybraného produktu.
Krok číslo dvě je čekání. Na váš email přijde potvrzení objednávky od Innocent World a pak už jen čekáte na ověření skladových zásob a na fakturu, kterou zaplatíte přes PayPal. Přibližně během týdne Innocent World platbu přijme a pošle vám na oplátku číslo balíčku, abyste mohli sledovat jeho cestu z Osaky.

Placing the order


First, I came to Innocent World online shop pages and I read the shopping guide for international order. The guide is written in very clear and simple English. After reading the guide I saw that it is very simple to place an order. You open up Special order form and in fact only fill in a table and copy description from product page to order page for each of your chosen products.
Step two is waiting. An automated response comes in an email, including confirmation from Innocent World about your order and you wait for IW to check their stock for your items. Then you receive your PayPal invoice. After paying the invoice, you will be waiting again. It takes about a weak. Then you receive a tracking number of the package, so that you can watch your package journey from Osaka.

Zastávka na celnici
Jakmile při sledování zásilek uvidíte, že balíček je uložen na "vyměňovací poště", je jasné, že váš balíček zadržela celnice a bude požadovat doložení dokumentů. Objednávku, fakturu a čestné prohlášení, co balíček obsahuje a k jakému účelu je dovážen. Po doložení dokumentů je vyměřeno clo a balíček je vpuštěn do oběhu. Veškerou komunikaci můžete řešit mailem.

Otevírání balíčku


Jelikož mám stále problém s doručováním pošty na moje nové bydliště, domluvila jsem se s kamarádkou Míšou, že mohu nechat poslat balíček na její adresu. Byla jsem moc ráda, že můžeme balíček otevřít společně, všechno omrknout a vyzkoušet. Bolerko přišlo v papírové obálce, zabalené v igelitové tašce, uložené do průsvitného pytle.

Unpacking, YAY!


I have some trouble with mail delivery after moving to a new place. For that reason I asked my friend Michaela, if I could have the package sent to her place instead. I was glad, that we could open the package together, check it out and try it on with some clothes. Bolero came in a paper envelope, packed in two plastic bags.Oproti mému očekávání je bolérko poměrně slaboučké. Použitý materiál odpovídá spíše slabší cutsew. Barva má na první pohled nádech do žluta. Čekala jsem, že bude více offwhite. Barva na stránkách je označena jako beige. Přes moje obavy, ladí barva bolerka pěkně k většině mého šatníku. Krajky jsou samozřejmě nádhrné a kvalitní, jak je zvykem u této značky. Ze všeho nejkrásnější jsou ty krajkové rukávy. :3

Against my expectation, IW bolero is made from thin fabrics. I would compare used fabrics with thin cutsew. The color has a bit of a yellow tone. On the official website this color is named beige. I was expecting it to be more like offwhite. Despite my worries, bolero matches most of my wardrobe. The lacing is of course adorable and high quality as usually with Innocent World clothing. The most beautiful part are the lace sleeves. :3Sumarize

Komunikace ★★★★★
Kvůli adrese doručení jsem si se zástupcem IW vyměnila pár emailů. Vždy odpověděl obratem a byl velice slušný.
Communication ★★★★★
Because of the delivery address we exchanged a few emails. Innocent World representative responded very quickly and was always nice.

Doručení ★★★★★
Balíček byl odeslán obratem po přijetí platby. Do ČR dorazil velice rychle. Zasekl se akorát na celnici, která zdržela doručení téměř o čtrnáct dní.
Delivery ★★★★★
Package was sent immediately after IW accepted my payment. To Czech Republic, it came very quickly. But then it got stuck in customs office. It laid there for almost fourteen days.

Zabalení ★★★★★
Packing ★★★★★

Kvalita produktu ★★★★★
Product quality ★★★★★

4 komentáře:

 1. Nádhera nebeská! Gratuluji k novému přírůstku do šatníku.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji. :) S těmihle bolerky je to jako s Tea Party Shoes, člověk by je chtěl mít ve všech barevných variantách. :D

   Vymazat
 2. Ohohohoooo, brandová igelitka >:D doufám, že sis ji schovala! Já je sbírám, protože to je pro mě něco jako kořist...něco, co nezíkáš každý den neboť každý den neobjednáváš přímo od značky XD A bolerko je nádherné ♥ těším se na nějakou fotku outfitu s tímto bolerkem ♪♫

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. :D Čert vem kabelky, teď budu chodit na srazy s burando igelitkou! XD Igelitka je schovaná ve skříni, ale přesně nevím na co. :D Taky se těším, až si v bolerku někam vyrazím. :3 Děkuji. ♥

   Vymazat